Блок живлення Vinga 500W (VPS-500APFC)
Виробники
Vinga
Довжина дротів:
24pin - 600MM
Others - 530MM
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
OutputCurrent +12V1
21А
OutputСurrent +12V2
21А
OutputСurrent +3,3V
11A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
4
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
1x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
500 Вт
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Vinga
Модель
500W