Блок живлення Vinga 700W (VPS-700B1)
Виробники
Vinga
Vinga 700W (VPS-700B1) – БЖ, що відрізняється підвищеною потужністю, практичністю і економічністю. Він не тільки відносно недорого коштує сам по собі, але і в процесі експлуатації більш ефективно передає споживану комп'ютером енергію, оскільки володіє рівнем енергоефективності 80 PLUS Bronze, що підтверджено відповідним сертифікатом.
Довжина дротів 600 мм
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
OutputCurrent +12V1
58А
OutputСurrent +3,3V
18A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
4x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
700 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Vinga
Модель
700W