Блок живлення Xilence 1050W (XP1050MR9.2)
Виробники
Xilence
Блок живлення Xilence XP1050MR9.2 потужністю 1050 Вт ефективно витримує піки навантаження, що перевищують звичайну номінальну потужність. Він ідеально підходить для найпотужніших ігрових відеокарт зі специфікацією PCI Express 5.
Схема активної корекції коефіцієнта потужності PFC гарантує постійну стабільну вихідну напругу.
У блоці живлення Xilence XP1050MR9.2 передбачені такі технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • OCP (захист від надструмів);
  • OTP (захист від перегріву);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OPP (захист від навантаження).
OutputCurrent +12V1
87.5A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x140 мм
Підключення відеокарти
3x6+2 pin, 1x12VHPWR
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
1050 Вт
Розмір, мм
180 x 150 x 86 мм
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Модель
1050W
Артикул
XP1050MR9.2
Гарантія, міс
36
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050)
Блок живлення Cougar 750W (GEX 750)
Блок живлення Xilence 550W Performance X (XP550R9)
Блок живлення Xilence 550W Performance X (XP550R9)Торгова марка Xilence розширює асортимент блоків живлення модельним рядом Xilenc..
Блок живлення Xilence 1050W Performance X (XP1050MR9)
Блок живлення Xilence 1050W Performance X (XP1050MR9)Торгова марка Xilence розширює асортимент блоків живлення модельним рядом Xil..
Блок живлення Gamemax 800W (GX-800)