Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.catalog.language.1778806185): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/storage_vid/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 100Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.store.1778806185): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 195Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 546Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 389Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/storage_vid/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 192Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/catalog/controller/extension/module/uni_new_data.php on line 487 Блок живлення Xilence 1250W (XP1250MR9.2) купити в Вишневе, Крюківщина в магазині ВідеоЗвук
Блок живлення Xilence 1250W (XP1250MR9.2)
Виробники
Xilence
Блок живлення Xilence XP1250MR9.2 потужністю 1250 Вт ефективно витримує піки навантаження, що перевищують звичайну номінальну потужність. Він ідеально підходить для найпотужніших ігрових відеокарт зі специфікацією PCI Express 5.
Схема активної корекції коефіцієнта потужності PFC гарантує постійну стабільну вихідну напругу.
У блоці живлення Xilence XP1250MR9.2 передбачені такі технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • OCP (захист від надструмів);
  • OTP (захист від перегріву);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OPP (захист від навантаження).
OutputCurrent +12V1
104.2A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x140 мм
Підключення відеокарти
3x6+2 pin, 1x12VHPWR
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
1250 Вт
Розмір, мм
180 x 150 x 86 мм
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Модель
1250W