Телевізор 2E 2E-55A77Q
Виробники
2E
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, 3 x HDMI, Аудіовихід, S/PDIF, CI, 2 x USB, Антенний
Вага без підставки
13 кг
Вага з підставкою
13.2 кг
Енергоспоживання
123 Вт
Контрастність
5000:1
Органи управління
Пульт Magic Remote
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
XVID, H.265 (HEVC), H.264, DivX, WMA, JPEG, MP3, AVI
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри без підставки
1227 x 710 x 82 мм
Розміри з підставкою
1227 x 770 x 306 мм
Технології поліпшення зображення
Dolby Digital
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
55"