Телевізор 2E 43A07KUW (2E-43A07KUW)
Виробники
2E
Оптимальний розмір і вражаюча картинка
Звук, що захоплює
Для того, аби перегляд улюбленого контенту був максимально комфортним, телевізор оснащено потужними динаміками із загальною номінальною потужністю 20 Вт. Технологія HDR поліпшує відео- та аудіодосвід, роблячи зображення динамічнішим, а звук – насиченим та об’ємним.
Розширені можливості підключення
Завдяки широкому набору інтерфейсів вдасться легко під’єднати будь-які пристрої:
  • 3 × HDMI – для підключення ігрових консолей, комп’ютерів або Blu-ray-програвачів;
  • 2 × USB – для відтворення мультимедійного контенту з накопичувачів;
  • аудіорознім 3,5 мм – для підключення навушників чи зовнішньої аудіосистеми;
  • цифровий S/PDIF забезпечує підключення аудіопристроїв для відтворення якісного звуку;
  • LAN – для швидкого та стабільного підключення до інтернету;
  • слот для карт PCMCIA (CI+).
Широкий вибір каналів і підтримання різноманітних форматів
Зручність у кожній деталі
Комплектовання та енергоефективність
Разом із телевізором у комплекті є: пульт дистанційного керування, батарейки до нього, підставка для комфортного встановлення, посібник користувача, гарантійний талон, мікроафіша та етикетка енергоефективності. Споживання енергії телевізором становить 79 Вт, що забезпечує енергоефективну роботу пристрою.
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, Аудіовихід, 3 x HDMI
Вага з підставкою
6.3 кг
Енергоспоживання
79 Вт
Контрастність
4000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри з підставкою
955 x 622 x 225 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43"