Телевізор Haier H32K801G
Виробники
Haier
Bluetooth
так
DDR
1G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Аудіовихід, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Антенний, Component, 3 x HDMI
Вага без підставки
3.8 кг
Вага з підставкою
3.9 кг
Енергоспоживання
56 Вт
Контрастність
3000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
715.7 х 421.9 х 79.3 мм
Розміри з підставкою
715.7 х 464.1 х 180.8 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота оновлення
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"