Телевізор 2E 65A07K (2E-65A07K)
Виробники
2E
Екран 65″: охопіть весь масштаб дійства
Сучасна технологія для нових вражень
Google TV – розумні можливості
Звук, який наповнює простір
Насичений звук важливий не менше, ніж якісне зображення. Телевізор 2E оснащено двома динаміками із загальною номінальною потужністю 20 Вт, що забезпечує чисте, об’ємне та насичене звучання, а технологія HDR додатково поліпшує аудіодосвід.
Розширені можливості підключення
  • 3 × HDMI – для підключення ігрових консолей, комп’ютерів або Blu-ray-програвачів;
  • 2 × USB – для перегляду мультимедійного контенту з накопичувачів;
  • рознім 3,5 мм – для підключення навушників або зовнішніх аудіосистем;
  • цифровий S/PDIF – для підключення аудіопристроїв;
  • LAN і Wi-Fi – для швидкого підключення до інтернету та доступу до онлайн-контенту;
  • Bluetooth – для бездротового підключення аудіо- або інших пристроїв.
Великий вибір каналів і підтримання різноманітних форматів
Компактність і енергоефективність
Завдяки стильному й сучасному дизайну модель 2E-65A77Q гармонійно пасуватиме до будь-якого інтер’єру, а можливість кріплення за стандартом VESA 400 × 350 мм дає змогу монтувати телевізор на стіну. Пристрій має енергоспоживання 143 Вт, забезпечуючи при цьому ефективну роботу.
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (400x350мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Аудіовихід, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF
Вага з підставкою
16.8 кг
Енергоспоживання
143 Вт
Контрастність
5000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри з підставкою
1446x913 x285 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
65"