Телевізор Samsung QE75QN70FAUXUA
Виробники
Samsung
Покращуйте свій досвід з Samsung Vision AI
Технологія Samsung Vision у нових телевізорах Samsung.
Розумний голосовий помічник Bixby
Режим AI. Налаштування для інтелектуальної оптимізації зображення та звуку
Адаптивний звук Pro. Звук, що підлаштовується під навколишнє оточення та вміст
Процесор NQ4 AI Gen2. Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Quantum Matrix Technology Slim. Насолоджуйтесь чіткою та точною контрастністю
Colour Booster Pro. Інтелектуальне покращення виразності кольорів
Neo Quantum HDR. Невидимі деталі у високому динамічному діапазоні
Автоматичний ремастеринг HDR. Перетворіть якість вашого контенту
Справжній підсилювач глибини. Будьте в курсі подій
PANTONE Validated. Насолоджуйтесь повним спектром автентичних кольорів
HDR Brightness Optimiser. Ловіть приховані деталі в темних сценах
Motion Xcelerator 144 Гц. Плавний рух в іграх з частотою до 144 Гц
Gaming Hub. Легко знаходьте ігри та отримуйте до них доступ з одного екрана
AI Auto Game Mode. Безперешкодна оптимізація ігрових налаштувань
Game Bar. Оптимізуйте свій ігровий досвід
FreeSync Premium. HDR-ігри без розривів, заїкань і затримок, з низькою затримкою
Hue Sync. Захоплююче освітлення, яке синхронізується з вашою грою
Q-Symphony. Синхронізований звук з телевізора та саундбара
Звук відстеження об'єктів Lite. Віртуальний звук, що відстежує дію
Персоналізуйте свій досвід роботи на екрані. Єдиний інтерфейс OS Tizen
Насолоджуйтесь 7 роками нових телевізійних вражень безкоштовно
Мистецький магазин. Знаходьте всесвітньо відомі галереї у своєму телевізорі
Samsung TV Plus. Безкоштовні телеканали та понад 100 додаткових каналів
Samsung Knox Security. Ваша конфіденційність у безпеці. На телевізорах Samsung
Щоденне керування улюбленими справами із Samsung Daily+
Dialy Board. Доступ до корисної інформації протягом дня, навіть коли телевізор вимкнений
SmartThings. Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з телевізора
Універсальні жести. Жести для керування за допомогою Galaxy Watch
AI Energy Mode. Контролюйте споживання енергії за допомгою ШІ
Quick Remote. Керуйте телевізором з мобільного телефону
Перетворіть телевізор на караоке-сцену
Дизайн AirSlim. Витончені лінії, невимушено стильний дизайн
Аудіо-субтитри. Надаємо можливість більшій кількості людей насолоджуватися телебаченням
VESA
VESA (400x400мм)
Інтерфейси підключення
CI+, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, 4 x HDMI, S/PDIF
Вага без підставки
29.6 кг
Вага з підставкою
30.9 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Google Play, Netflix, Vimeo, Apple AirPlay
Енергоспоживання
87 Вт
Контрастність
Quantum Matrix Technology Slim
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1677.5 x 960.7 x 26.6 мм
Розміри з підставкою
1677.5 x 1016.2 x 331.5 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C, аналоговий
Частота розгортки панелі
144 Гц
Діагональ екрану
75"