Телевізор Kivi 43F730QB
Виробники
Kivi
Дана модель оснащена вбудованими динаміками, потужністю 20 Вт. Підтримка бездротового під'єднання Wi-Fi та Bluetooth забезпечать комфортне керування та налаштування. Передбачено також 8 Гб пам'яті, які можна використовувати для завантаження додатків чи торентів на власних потреб.
Корпус моделі має тонкі рамки для кращого занурення у сюжет фільму. Телевізор легко встановлюється на витончену підставку або на кронштейн стандарту VESA 200x200 мм. Для управління передбачено зручний пульт.
Bluetooth
так
CPU
Quad-Core
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI, 2 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, S/PDIF, 2 x USB
Вага з підставкою
7 кг
Додатково
Amazon Prime, Netflix
Контрастність
1500:1
Органи управління
Пульт RC45
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AV1
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
958 x 558 x 72 мм
Розміри з підставкою
958 x 610 x 228 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
SECAM, PAL
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
43"