Телевізор Akai AK43D22G
Виробники
AKAI
HDMI для різних підключень
Bluetooth
так
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB
Вага з підставкою
5.4 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
Cortex A55*4
Розміри без підставки
956.4 х 93.2 х 555.5 мм
Розміри з підставкою
956.4 х 216.8 х 625.4 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
6mc
Частота оновлення
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43"