Телевізор Samsung QE85Q8FAAUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Режим штучного інтелекту
Адаптивний звук+
Генеративні шпалери
Q4 AI Processor
Quantum Dot
Colour Booster Pro
Quantum HDR+
PANTONE Validated
Збільшення роздільної здатності 4K
Ігровий центр
Motion Xcelerator
Автоматичний ігровий режим зі AI
Ігрова панель
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Нескінченний безкоштовний контент
Art Store
Samsung TV Plus
Samsung Knox Security
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальні жести
Режим енергозбереження зі AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Караоке
AirSlim
Елегантний тонкий дизайн, який ідеально вписується в стіну.
Регульована підставка
VESA
VESA (600x400мм)
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF
Вага без підставки
40.4 кг
Вага з підставкою
41.3 кг
Додатково
Netflix, Youtube.com, Megogo, Samsung Apps, Google Cast
Енергоспоживання
133 Вт
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри без підставки
1900.9 x 1086.1 x 26.9 мм
Розміри з підставкою
1900.9 x 1141.9 x 365.6 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Dual LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
50 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Діагональ екрану
85"