Телевізор Ergo 40GFS5500
Виробники
Ergo
  • З різною діагоналлю екрана (від 19 до 55 дюймів);
  • З високою роздільною здатністю (HD, UHD, Full HD);
  • З функцією Smart TV;
  • З HDMI та USB роз’ємами.
Всі LED телевізори мають наступні якості:
  • Лаконічний та ергономічний дизайн;
  • Реалістичність та чіткість зображення;
  • Відтворення будь-якого контенту із зовнішніх носіїв;
  • Сучасна комплектація;
  • Гарантія від виробника.
Bluetooth
так
DDR
1G
Flash Memory
8GB
GPU
CA55 x4 1.1GHZ
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB
Вага без підставки
5.2 кг
Вага з підставкою
5.3 кг
Енергоспоживання
47 Вт
Контрастність
5000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Розміри без підставки
904 х 516 x 80 мм
Розміри з підставкою
904 х 563 x 180 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2, аналоговий
Частота оновлення
60Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
TFT
Діагональ екрану
40"