Телевізор Samsung QE43QN90FAUXUA
Найпередовіший процесор 4K AI
Без відблисків
Нео Квантовий HDR+
Motion Xcelerator 165 Гц
Dolby Atmos
Звук відстеження об'єктів+
Нескінченний безкоштовний контент / One UI Tizen
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
Component, 4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Headphone, S/PDIF, CI
Вага без підставки
9.4 кг
Вага з підставкою
13.4 кг
Додатково
Netflix, Google Play, Youtube.com, Megogo, Vimeo, Apple AirPlay
Енергоспоживання
50 Вт
Контрастність
Quantum Matrix Technology Plus
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor
Розміри без підставки
960.8 x 558.9 x 26.9 мм
Розміри з підставкою
960.8 x 619.9 x 220 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, Mini LED - телевізор, NeoQLED, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
165 Гц
Частота розгортки панелі
165 Гц
Діагональ екрану
43"