Телевізор Ergo 55MQ90PRO
Виробники
Ergo
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Аудіовихід, 3 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF
Вага з підставкою
15,1 кг
Енергоспоживання
77 Вт
Контрастність
5000:1
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
50 Вт
Процесор зображення
Chameleon Extreme 3.0
Розміри без підставки
1233 x 722 x 88 мм
Розміри з підставкою
1233 x 757 x 254 мм
Технології поліпшення зображення
Dolby Vision, Chromecast, Dolby Atmos, HLG, HDR
Тип підсвічування
Full-Array LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори, QLED - телевізор, з Wi-Fi
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
8mc
Частота оновлення
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
55"