Телевізор Haier H43K801UG
Виробники
Haier
Вбудована функція Smart TV відкриває доступ до безлічі онлайн-ресурсів, включаючи стрімінгові сервіси, соціальні мережі та веббраузинг. Потужний процесор ARM Advanced Multi-Core Cortex CA53 1.5GHz гарантує швидку та плавну роботу додатків. Наявність трьох HDMI-портів версії 2.1 дозволяє підключати різноманітні пристрої, такі як ігрові консолі, медіаплеєри та інші гаджети, забезпечуючи максимальну гнучкість у використанні.
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Інтерфейси підключення
CI, Аудіовихід, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Антенний, Component, 4 x HDMI
Вага без підставки
7.1 кг
Вага з підставкою
7.3 кг
Енергоспоживання
100 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
957 х 556 х 82.3 мм
Розміри з підставкою
957 х 620 х 232.8 мм
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43"