Телевізор LG OLED48B56LA
Виробники
LG
Розумніший і швидший AI-процесор alpha 8 AI Gen2 - результат десятиліття інновацій
Ідеальний чорний колір навіть у світлих і темних приміщеннях
Бездоганний колір
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
Пульт дистанційного керування AI Magic Remote довершує роботу зі штучним інтелектом
Всеохоплюючий об'ємний звук з віртуальними 9.1.2 каналами
Чистий звук зі штучним інтелектом
Точна тональна корекція підвищує чистоту звуку для виняткових звукових вражень.
Динамічний підсилювач звуку
ШІ-обробка покращує звук телевізора для більш потужного звучання.
Тонкий дизайн
Додайте сучасний штрих завдяки витонченому дизайну, який впишеться у ваш простір.
Розважайтеся з функцією Multi View на кількох екранах
Ігровий портал перетворює ваш телевізор на ідеальний ігровий центр
Найкращий ігровий процес
Найкращий OLED-телевізор для фільмів
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 2 x Супутниковий вхід, CI, 3 x USB, 1 x RJ-45, 4 x HDMI
Вага з підставкою
11.7 кг
Енергоспоживання
74 Вт
Органи управління
Пульт Magic Remote
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AAC, AC4, apt-X, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, MP3
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
α8 AI Processor 4K Gen2
Розміри без підставки
1071 х 620 х 45.9 мм
Розміри з підставкою
1071 х 684 х 235 мм
Технології поліпшення зображення
Freesync, HGiG, ALLM, VRR, NVIDIA G-Sync, Dolby Atmos, Dolby Vision
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
48"