Телевізор THOMSON 50UG4S14
Виробники
THOMSON
Насолоджуйтеся кінематографічною якістю перегляду із телевізором Thomson Google TV UG4S14.
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
3 x USB, Composite In (AV), 4 x HDMI, CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45
Вага без підставки
10.7 кг
Вага з підставкою
10.9 кг
Контрастність
5000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
CA75x2&1.3GHz + CA55x2&1.15GHz
Розміри без підставки
1111x77x643 мм
Розміри з підставкою
1111x260x692 мм
Технології поліпшення зображення
HDR10+, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
50"