Телевізор LG 50NANO81T6A
Виробники
LG
Відчуйте суть чистого кольору
Відкрийте світ життя з насиченими квітами і чіткістю завдяки технології LG NanoCell.
Чисті кольори в реальному 4K
Справжня чіткість означає гостріший погляд
Alpha 5 AI-процесор 4K Gen7
Випробуйте чудові розваги, покращені зсередини
Акустичне налаштування AI
Оптимальний звук для вашого простору
Інтелект, яскравий при будь-якому освітленні
webOS 24
Зробіть перегляд телевізора індивідуальним
Ультра великий екран
Збільште свої гострі відчуття
Надвеликий дисплей перетворить всі ваші розваги на масштаб і чіткість блокбастера.
ВАУ-інтерфейс
Простота на кінчиках ваших пальців
Режим «Кінорежисер»
Дивіться так, як мріяли режисери
Досвід домашнього кінотеатру
Чарівність кіно не виходячи з дому
Потужний геймплей
Пориньте в дію на повній швидкості
Управління прямо там, де воно вам потрібно
Не робіть пауз, щоб використовувати Game Optimizer і Game Dashboard.
Доступ до всіх улюблених ігор
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
2 x USB, S/PDIF, 3 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45
Енергоспоживання
83 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
α5 AI 4K Gen7
Розміри без підставки
1121 x 651 x 57.7 мм
Розміри з підставкою
1121 х 716 х 230 мм
Технології поліпшення зображення
ALLM, AI Sound Pro, AI Brightness Control
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Nano Сell - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S
Діагональ екрану
50"