Телевізор Samsung QE65Q60DAUXUA
Виробники
Samsung
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам.
Мільярд відтінків кольорів завдяки квантовим точкам
Технологія Quantum HDR
Ширший діапазон контрастності в кінематографічному масштабі
Дизайн Airslim
Витончений і елегантний, як ніколи раніше
Приголомшливо тонкий дизайн телевізора буде гармонійно виглядати на стіні, як ніколи до цього.
Smart Hub
Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Процесор Quantum Processor Lite 4K
Розумніший і швидший процесор 4K
Технологія подвійного підсвічування Dual LED
Тепле і холодне світлодіодне підсвічування забезпечує покращений контраст
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в подію.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Поліпшена плавність рухів з Motion Xcelerator
Плавний рух для чіткого зображення
NFT -Всесвіт
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, S/PDIF, 3 x HDMI, 1 x RJ-45
Вага без підставки
20.9 кг
Вага з підставкою
21.3 кг
Енергоспоживання
92 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
Quantum Processor 4K
Розміри без підставки
1450.9 x 831.4 x 25.7 мм
Розміри з підставкою
1450.9 x 872.2 x 274 мм
Технології поліпшення зображення
4K Upscaling, Motion Xcelerator, Supreme UHD Dimming, Contrast Enhancer
Тип підсвічування
Dual LED
Тип телевизора
QLED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
50Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
65"