Телевізор LG 43NANO81A6A
Виробники
LG
Потужний і розумний ШІ-процесор α7 Gen8
Чисті кольори в реальній роздільній здатності 4K
4K Super Upscaling оживляє кожен кадр
HDR10 Pro
Пульт Magic Remote
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Оновлення протягом 5 років
Home Hub - платформа «все в одному» для вашого розумного будинку
Об'ємний звук
Динамічне посилення звуку з ШІ-процесором
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи більш потужні звукові враження.
WOW Orchestra
Телевізор Ultra Big
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Приголомшлива гра
Filmmaker mode
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 2 x USB, 1 x RJ-45, CI+, Антенний, 3 x HDMI
Вага без підставки
9.2 мм
Вага з підставкою
10 мм
Енергоспоживання
65 Вт
Органи управління
управління смартфоном, Пульт Magic Remote MR24
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AV1, H.265, AC4, VP9, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, AAC, MP3
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
967 x 564 x 57.1 мм
Розміри з підставкою
967 x 629 x 249 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
4K NanoCell
Діагональ екрану
43"