Телевізор LG OLED65B56LA
Виробники
LG
Розумний і швидкий процесор alpha 8 Gen2, створений на основі десятиліття інновацій
Відкрийте для себе Ідеальний чорний OLED тільки на LG OLED
Технологія «Ідеальний чорний» навіть у яскравому або темному просторі
Ідеальний колір
Більш реалістичні деталі завдяки AI Picture Pro
Наступне покоління телевізорів LG AI TV
Пульт AI Magic Remote доповнює AI Experience
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Оновлення за програмою webOS Re:New Program протягом 5 років
Home Hub — платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
AI Sound Pro налаштовує звук максимально точно для досягнення потрібного ефекту
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
AI Clear Sound
Точна корекція тону покращує чіткість звуку і гарантує винятковий аудіосупровід.
Динамічне посилення звуку з ШІ-процесором
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи більш потужні звукові враження.
Зробіть звук більш насиченим з телевізором LG TV і звуковою панеллю LG Soundbar
WOW Interface — керувати звуком легше
WOW Orchestra, об'ємний звук і синергія
Тонкий дизайн
Додайте сучасний штрих з витонченим дизайном, який гармонійно вписується у ваш простір.
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів з функцією Multi View
Передавайте різний контент за допомогою потокової передачі. Безкоштовно.
Безкоштовно. Без контракту. Без дротів.
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Чудова гра
Кращий телевізор OLED TV для перегляду фільмів
Dolby Vision і режим Ambient FILMMAKER MODE
Технологія Dolby Atmos
Дозвольте живому об'ємному звуку помістити вас в самий центр подій.
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 2 x Супутниковий вхід, 3 x USB, 1 x RJ-45, CI+, 4 x HDMI
Вага без підставки
17.1 кг
Вага з підставкою
17.3 кг
Енергоспоживання
74 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AAC, AC4, apt-X, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, MP3
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
α8 AI Processor 4K Gen2
Розміри без підставки
1449 x 832 x 45.9 мм
Розміри з підставкою
1449 x 896 x 235 мм
Технології поліпшення зображення
Freesync, Dolby Vision, Dolby Atmos, NVIDIA G-Sync, VRR, ALLM, HGiG
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
65"