Телевізор THOMSON 40FD2S13W
Виробники
THOMSON
Розважатися надзвичайно легко - Thomson ТВ з екраном діагоналлю 40" FHD забезпечить Вам легкий перегляд та неперевершене задоволення від контенту. Незалежно від джерела - будь то кабельне (DVB-C), супутникове (DVB-S2) чи ефірне (DVB-T2) телебачення, ваш телевізор Thomson готовий приймати будь-який тип сигналу. Вбудований потрійний тюнер та слот CI+ забезпечують можливість перегляду контенту без потреби в додаткових пристроях.
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 1 x AV IN, CI+, Headphone, 3 x HDMI, 2 x USB
Енергоспоживання
90 Вт
Підтримка Smart TV
відсутня
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Розміри без підставки
892x172x559 мм
Розміри з підставкою
892x85x509 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
40"