Телевізор LG 43QNED80A6A
Виробники
LG
Розумний та швидкий
Чіткий звук зі штучним інтелектом
Всі ваші улюблені розваги
Ідеальний вибір для геймерів
Стильний дизайн і зручність
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI, 3 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF
Вага без підставки
9.3 кг
Вага з підставкою
9.7 кг
Енергоспоживання
60 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AV1, AC4, MP3, AAC, AC3, EAC3, HE-AAC, MP2, PCM, VP9, apt-X, HLG
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
968 х 565 х 29.7 мм
Розміри з підставкою
968 x 633 x 257 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Edge LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QNED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
Дисплей
Тип матриці
QNED
Діагональ екрану
43"