Телевізор Samsung QE75Q7FAAUXUA
Виробники
Samsung
Насолоджуйтеся безмежними розвагами з Samsung Vision AI
Дізнайтеся більше на своєму екрані — натисніть на Пошук
Наш інтелектуальний голосовий помічник Bixby
Адаптивний звук. Насолоджуйтеся звуком, який може адаптуватися до вашого контенту
Генеративні фонові зображення. Створюйте власні шпалери зі штучним інтелектом на телевізорі
AI-процесор Quantum 4K. Відчуйте потужність AI у форматі 4K
AI-процесор Samsung гарантує, що кожен перегляд і звук на вашому 4K-телевізорі буде оптимізовано.
Мільярд рівнів кольору. 100% об'ємності кольору з Quantum Dot
Color Booster Pro. Покращує передачу кольору за допомогою штучного інтелекту
Quantum HDR. Ширший діапазон контрастності для кінематографічних вражень
Відчуйте повний спектр справжніх кольорів. Відтворення кольорів, сертифіковане за стандартом Pantone
Апскейл 4K. Ваш улюблений контент у 4K
Ігровий хаб. Ваш ігровий центр
Прискорювач руху. Покращена різкість зображення з плавними зображеннями
Ігрова панель. Покращуйте свій ігровий досвід
Philips Hue Sync. Синхронізоване освітлення для вашого телевізора та ігор
Q-Symphony. Телевізор і саундбар у вражаючій гармоніі
Віртуальний звук, який може слідувати за різними рухами
One UI Tizen. Персоналізуйте свій телевізійний досвід
Насолоджуйтесь новими телевізійними враженнями до 7 років — безкоштовно
Безмежні розваги. Доступ до понад 900 каналів безкоштовно
Samsung Knox Security. Ваша конфіденційність під захистом
Мистецький магазин. Відкрийте для себе всесвітньо відомі галереї на своєму телевізорі
Samsung TV Plus. Ваш універсальний магазин для розваг — на 100% безкоштовно
Керуйте повсякденними справами легко та чітко із Samsung Daily+
SmartThings. Підключайте смарт-пристрої до телевізора бездротовим способом
Керування жестами. Легко керуйте телевізором зі свого зап'ястя
Енергетичний режим ШІ. Споживайте лише стільки енергії, скільки потрібно завдяки ШІ
Quick Remote. Перетворіть свій смартфон на пульт дистанційного керування в найкоротші терміни
Караоке. Перетворіть свій будинок на караоке-сцену
Витончений вигляд. Стильний дизайн для вашої кімнати
Налаштовувана підставка. Налаштуйте телевізор більш гнучко
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x400мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Component, S/PDIF, Антенний, CI+, 2 x USB, 1 x RJ-45
Вага без підставки
25.3 кг
Вага з підставкою
25.8 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Google Play, Netflix, Vimeo, Apple AirPlay
Енергоспоживання
146 Вт
Контрастність
Mega Contrast
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри без підставки
1677.5 x 962.4 x 61.1 мм
Розміри з підставкою
1677.5 x 1006.3 x 325 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
75"