Телевізор THOMSON 65UG5C14
Виробники
THOMSON
Насолоджуйтеся кінематографічною якістю перегляду Thomson Google TV UG5C14.
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 3 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, CI+, Headphone, Composite In (AV)
Контрастність
4000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
CA75x2&1.3GHz + CA55x2&1.15GHz
Технології поліпшення зображення
HDR10+, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
65"