Телевізор LG 43UA75006LA
Виробники
LG
4K Super Upscaling пожвавлює кожен кадр
Розумний та швидкий
Чіткий звук зі штучним інтелектом
Всі ваші улюблені розваги
Ідеальний вибір для геймерів
Стильний дизайн і зручність
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, 3 x HDMI, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, S/PDIF
Вага без підставки
7.3 кг
Вага з підставкою
7.4 кг
Енергоспоживання
65 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AC3, AV1, MP3, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, PCM, VP9, apt-X, AC4, HLG
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
968 x 567 x 67.9 мм
Розміри з підставкою
968 x 621 x 200 мм
Технології поліпшення зображення
VRR, HLG, ALLM, Dolby Digital, Chromecast, Upscaling 4K, HGiG, HDR10, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43"