Телевізор LG 50UA75006LA
Виробники
LG
Представляємо потужний і розумний ШІ-процесор alpha 7 Gen8
4K Super Upscaling оживляє кожен кадр
HDR10 Pro
Пульт AI Magic Remote доповнює AI Experience
AI Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Оновлення за програмою webOS Re:New Program протягом 5 років
Home Hub - платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
Динамічне посилення звуку з ШІ-процесором
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи більш потужні звукові враження.
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
AI Clear Sound
Точна корекція тону покращує чіткість звуку та гарантує винятковий аудіосупровід.
WOW Orchestra, об'ємний звук завдяки ідеальній синергії
WOW Interface
Керувати звуком з телевізора легше.
Ультравеликий телевізор Ultra Big TV
Тонкий дизайн
Додайте сучасний штрих із витонченим дизайном, який гармонійно вписується у ваш простір.
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Передавайте різний контент за допомогою потокової передачі. Безкоштовно
Безкоштовно. Без контракту. Без дротів
Ігровий портал перетворить ваш телевізор на ідеальний ігровий центр
Приголомшлива гра
Ambient FILMMAKER MODE
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, 3 x HDMI, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, S/PDIF
Вага без підставки
9.4 кг
Вага з підставкою
9.5 кг
Енергоспоживання
78 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AC3, AV1, MP3, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, PCM, VP9, apt-X, AC4, HLG
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1122 x 654 x 67.9 мм
Розміри з підставкою
1122 x 718 x 230 мм
Технології поліпшення зображення
ALLM, VRR, Dolby Digital, Chromecast, Upscaling 4K, HGiG, HDR1, HLG, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
50"