Телевізор Kivi 43U740NB
Виробники
Kivi
Більше контенту - краще:
  • Операційна система Google TV відкриває новий досвід взаємодії з телевізором
  • Google Assistant, Netflix, Google Chromecast
  • Порт USB та HDMI 2.1 - для перегляду контенту із зовнішніх носіїв
  • Доступ до цифрового телебачення з вбудованим тюнером Т2
Особливості та технології:
  • HDR - забезпечує кінематографічне зображення
  • Зручний пульт
  • 3 роки гарантії на дисплей
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x оптичний аудіо, 4 x HDMI, CI, 3 x USB, Headphone
Вага з підставкою
7.3 кг
Енергоспоживання
70 Вт
Контрастність
6700:1
Органи управління
Пульт RC60
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 12 (24 Вт)
Процесор зображення
A.C.E Pro Engine
Розміри без підставки
962 x 85 x 557 мм
Розміри з підставкою
962 x 233 x 622 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, SECAM, NTSC
Технології поліпшення зображення
HDR, 4K Upscaling
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C
Час відгуку матриці
9.5mc
Частота оновлення
60Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
SMVA
Діагональ екрану
43"