Телевізор Philips 40PFS6009/12
Виробники
Philips
Чітке зображення. Яскравий перегляд
Легко знаходьте те, що шукаєте
Працює з голосовими помічниками
Технологія Dolby Audio
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
HDMI, USB, 1 x RJ-45
Вага без підставки
5.5 кг
Вага з підставкою
5.4 кг
Енергоспоживання
27 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
так
Підтримувані формати
VP9, AVC, AVI, MKV, MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, H.264, H.265 (HEVC), AV1
Потужність динаміків
10 Вт
Процесор зображення
Pixel Plus HD
Розміри без підставки
518 x 892 x 87 мм
Розміри з підставкою
564 x 892 x 226 мм
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
40"