Телевізор LG 65QNED80A6A
Виробники
LG
Абсолютно новий динамічний QNED Color
Представляємо потужний розумний ШІ-процесор alpha 7 Gen8
4K Super Upscaling оживляє кожен кадр
Просунуте локальне затемнення
Пульт AI Magic Remote доповнює AI Experience
AI Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Оновлення за програмою webOS Re:New Program протягом 5 років
Home Hub - платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
Телевізор Ultra Big TV
Надтонкий дизайн
Тонкий дизайн надає витончений штрих вашому простору.
AI Clear Sound
Точна корекція тону покращує чіткість звуку та гарантує винятковий аудіосупровід.
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
Dynamic Sound Booster підсилює ваш звук
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи більш потужні звукові враження.
WOW Interface - керувати звуком із телевізора легше
Налаштовуйте параметри звукової панелі з вашого телевізора.
WOW Orchestra, об'ємний звук завдяки ідеальній синергії
Кронштейн Synergy
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Передавайте різний контент за допомогою потокової передачі. Безкоштовно
Безкоштовно. Без контракту. Без дротів
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Приголомшлива гра
Ambient FILMMAKER MODE
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, Антенний, 3 x HDMI
Вага без підставки
22.5 кг
Вага з підставкою
22.9 кг
Енергоспоживання
95 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AC3, AV1, MP3, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, PCM, VP9, apt-X, AC4, HLG
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1456 х 840 х 29,7 мм
Розміри з підставкою
1456 х 904 х 295 мм
Технології поліпшення зображення
VRR, HDR, Dolby Digital, Chromecast, Upscaling 4K, HGiG, HLG
Тип підсвічування
Edge LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QNED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QNED
Діагональ екрану
65"