Телевізор LG 86QNED86A6A
Виробники
LG
Розумний та швидкий
Чіткий звук зі штучним інтелектом
Всі ваші улюблені розваги
Ідеальний вибір для геймерів
Стильний дизайн і зручність
Bluetooth
так
VESA
VESA (600x400мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, CI+, Антенний, 4 x HDMI
Вага без підставки
50 кг
Вага з підставкою
58.2 кг
Енергоспоживання
125 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AC4, apt-X, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α8 AI Processor 4K Gen2
Розміри без підставки
1928 x 1108 x 30.9 мм
Розміри з підставкою
1928 x 1190 x 370 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QNED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
QNED
Діагональ екрану
86"