Телевізор Kivi 50U740NB
Виробники
Kivi
Більше контенту – краще:
  • Операційна система Google TV відкриває новий досвід взаємодії з телевізором
  • Google Assistant , Netflix, Google Chromecast
  • Порт USB та HDMI 2.1 – для перегляду контенту з зовнішніх носіїв
  • Доступ до цифрового телебачення з вбудованим тюнером Т2
Особливості та технології:
  • HDR – забезпечує кінематографічну картинку
  • Зручний пульт
  • 3 роки гарантії на дисплей
Bluetooth
так
DDR
4G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, CI, 3 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Headphone
Вага з підставкою
9.2 кг
Контрастність
8000:1
Органи управління
Пульт RC20
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
1116 x 84 x 643 мм
Розміри з підставкою
1116 x 265 x 706 мм
Технології поліпшення зображення
HDR, HLG, Super Contrast Control
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C
Час відгуку матриці
9.5mc
Частота оновлення
60Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
SMVA
Діагональ екрану
50"