Телевізор Philips 48OLED819/12
Виробники
Philips
Пориньте в улюблений контент
Будь-який контент стане реалістичнішим
Ваші улюблені розваги
Грайте без обмежень і пориньте у неймовірний реалізм
Кінематографічне зображення та звук
Продуманий дизайн
Bluetooth
так
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ-45, Headphone, 1 x оптичний аудіо, CI+, Антенний
Вага без підставки
14.1 кг
Вага з підставкою
17.3 кг
Енергоспоживання
75 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
70 Вт
Процесор зображення
P5 Perfect Picture Engine
Розміри без підставки
618 x 1070 x 113 мм
Розміри з підставкою
1116.0 x 716.0 x 258.0 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, аналоговий, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
48"