Телевізор LG OLED77C54LA
Виробники
LG
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8
Яскравіше зображення з функцією підвищення яскравості
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
Пульт дистанційного керування зі штучним інтелектом
Home Hub - універсальна платформа для вашого розумного будинку
Надтонкий дизайн
Витончена рамка вашого телевізора переосмислює сучасний вигляд і робить перегляд більш захоплюючим.
Отримуйте максимум задоволення від перегляду на кількох екранах з функцією Multi View
Ігровий портал перетворює телевізор на ідеальний ігровий центр
Максимальний ігровий процес
VESA
VESA (300x200 мм)
Вага без підставки
23.5 кг
Вага з підставкою
27.1 кг
Енергоспоживання
163 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AC4, apt-X, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
α9 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1711 x 982 x 47.1 мм
Розміри з підставкою
1711 х 1035 х 267 мм
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
0.1mc
Частота оновлення
144 Гц
Діагональ екрану
77"