Телевізор Samsung QE65QN950FUXUA
Виробники
Samsung
Samsung Vision AI
Відкриває вам новий світ зору
Відкрийте для себе хвилювання на екрані
Біксбі
Режим ІІ
Адаптивний Аудіо Про
Створіть власні шпалери з настроєм за допомогою ІІ
Чіп NQ8 AI Gen3
Антивідблискове покриття
Технологія квантової точкової матриці Pro
Підсилювач кольору Pro
Роздільна здатність 8К
Автоматична реконструкція якості HDR-зображення Pro
Очевидна тривимірна шаруватість
Ігровий центр
Динамічне посилення 240 Гц
Налаштування автоматичної оптимізації гри ІІ
Панель інструментів гри
Dolby Atmos
Q-симфонія
Звук та зображення перетікають у повноекранний режим динамічних звукових ефектів
Система Tizen з одним інтерфейсом користувача
Художня галерея Samsung
Безпека Samsung Knox
Самсунг Лайф
Розумна інформаційна дошка
Менеджер SmartThings Home
Керування телевізором за допомогою жестів
Режим енергозбереження ІІ
Швидке дистанційне керування
Режим 360 Аудіо
Надчутливий плаваючий екран
Можна зберігати смарт-хаб
Пульт дистанційного керування на сонячній батареї
VESA
VESA (400x300мм)
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 3 x USB, Component, CI, S/PDIF
Вага без підставки
21.6 кг
Вага з підставкою
30.2 кг
Додатково
Apple AirPlay, Netflix, Youtube.com, Megogo
Енергоспоживання
109 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
90 Вт
Процесор зображення
NQ8 AI Gen3 Processor
Розміри без підставки
1433.5 x 815 x 12.9 мм
Розміри з підставкою
1433.5 x 892.4 x 265.7 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, 8K-телевізори, NeoQLED, Smart TV
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
240 Гц
Діагональ екрану
65"