Телевізор Philips 65PML8709/12
Виробники
Philips
Телевізор Mini-LED, який любить розважати
Завжди ідеальне зображення незалежно від джерела
Dolby Atmos для кінематографічного звуку.
Чудовий варіант для ігор
Розваги, які ви любите, з невеликою допомогою від Google
Bluetooth
так
DDR
3G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
USB, S/PDIF, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, HDMI
Вага без підставки
21.3 кг
Вага з підставкою
21 кг
Енергоспоживання
100 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
P5 Picture Engine
Розміри без підставки
1450 x 843 x 85 мм
Розміри з підставкою
1450 x 862 x 284 мм
Технології поліпшення зображення
HDR, VRR, Quantum Dot
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевізора
Smart TV, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
65"