Телевізор Ozonehd 32HN93T2
Виробники
OzoneHD
Телевізор OzoneHD 32НN93T2 – безрамковий дизайн, яскрава картинка та потужний звук
Безрамковий дизайн та зручне встановлення
Реалістичне зображення та яскраві кольори
Потужний стереозвук
Два вбудовані стереодинаміки по 10 Вт створюють ефект об’ємного звучання, що дозволяє повністю зануритися в атмосферу кіно, ігор чи музичних шоу.
Функціональні можливості та підключення
  • 2× HDMI – для підключення ігрових консолей, медіаплеєрів, ноутбуків.
  • VGA – роз’єм для підключення до ПК
  • 2× USB – для відтворення фото, відео та музики з флеш-накопичувачів.
  • Вихід jack 3,5mm для навушників – для перегляду контенту без зайвого шуму.
  • AV IN, YPBPR– для підключення аналогових зовнішніх аудіо- та відеопристроїв.
  • COXIAL - для підключення зовнішніх цифрових аудіопристроїв
  • Вбудований цифровий тюнер – підтримка ефірного (Т2) та кабельного телебачення.
Використання як монітор
VESA
VESA (200х100мм)
Інтерфейси підключення
AV, 2 x HDMI, D-sub, Headphone, Антенний, 2 x USB, COAX Out, Аудіовихід
Вага без підставки
3.2 кг
Вага з підставкою
3.4 кг
Енергоспоживання
45 Вт
Контрастність
3000:1
Підтримка Smart TV
відсутня
Розміри без підставки
715*60*425 мм
Розміри з підставкою
715*200*465 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
32"