Телевізор Samsung QE55Q8FAAUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Режим штучного інтелекту
Адаптивний звук+
Генеративні шпалери
Q4 AI Processor
Quantum Dot
Colour Booster Pro
Quantum HDR+
PANTONE Validated
Збільшення роздільної здатності 4K
Ігровий центр
Motion Xcelerator
Автоматичний ігровий режим зі AI
Ігрова панель
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Нескінченний безкоштовний контент
Art Store
Samsung TV Plus
Samsung Knox Security
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальні жести
Режим енергозбереження зі AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Караоке
AirSlim
Елегантний тонкий дизайн, який ідеально вписується в стіну.
Регульована підставка
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, Антенний, 2 x USB, CI, 3 x HDMI, S/PDIF
Вага без підставки
13.9 кг
Вага з підставкою
14.3 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Netflix
Енергоспоживання
68 Вт
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри без підставки
1232.1 x 708.8 x 25.7 мм
Розміри з підставкою
1232.1 x 768.1 x 238.6 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Dual LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C
Частота оновлення
50 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55"