Телевізор Ozonehd 32HSN93T2
Виробники
OzoneHD
Опис телевізора OzoneHD 32HSN93T2 Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 – 32 дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 та широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 Гб вбудованою пам'яттю та комфортним керуванням. Сучасний безрамний дизайн Вражаючий стиль і компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер'єр. Реалістичне зображення Роздільна здатність 1366x768 та матриця VA забезпечують неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю. Розумні технології Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 Quad-core і операційній системі Android 12, телевізор відкриває вам безмежні можливості від перегляду веб-сайтів до користування популярними додатками. Легке підключення З великою кількістю роз'ємів, включаючи HDMI, USB, Ethernet та інші, підключення зовнішніх пристроїв стає легким та зручним. Зручний медіаплеєр Вбудований USB медіаплеєр дозволяє насолоджуватися вашими улюбленими мультимедійними файлами в різних форматах. Якісний звук Потужна аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та могутній звук, який підкреслить ваші враження від перегляду. Екологічна свідомість З середнім споживанням 45 Вт електроенергії, телевізор відображає наше зобов'язання до збереження енергії та дружнього ставлення до навколишнього середовища. Комплектація Крім самого телевізора, у комплекті ви знайдете всі необхідні компоненти для швидкого початку використання, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання.
CPU
ARM Сortex-A53 Quad core 1.5ГГц
DDR
1GB DDR3
Flash Memory
8GB
GPU
Mali TM-450 Dual core
VESA
VESA (100х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 2 x USB, 1 x RJ-45, Headphone
Вага з підставкою
4.5 кг
Енергоспоживання
45 Вт
Контрастність
1500:1
Підтримка Smart TV
так
Підтримувані формати
JPG, H.265 (HEVC), AVI, MKV, MP3, AAC, MP4, H.264
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
425 х 715 х 60 мм
Розміри з підставкою
465 х 715 х 200 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
SECAM, PAL
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
32"