Телевізор Samsung UE55DU8000UXUA
Виробники
Samsung
Процесор Crystal 4K
Реалістичність колірних відтінків у 4K
Smart Hub
Ваш улюблений контент в одному місці
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Функція Contrast Enhancer
Поліпшене почуття глибини та кольору
Технологія HDR
Поліпшена плавність рухів з Motion Xcelerator
Плавна гра та чітке зображення
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Адаптивний звук
Звук, оптимізований до вашого контенту
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 1 x RJ-45, CI+, S/PDIF, 3 x HDMI
Вага без підставки
15.5 кг
Вага з підставкою
15.8 кг
Енергоспоживання
88 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Розміри з підставкою
1232.1 x 747.8 x 228.8 мм
Технології поліпшення зображення
4K Upscaling, Motion Xcelerator, UHD Dimming, Mega Contrast
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
50Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
55"