Телевізор Romsat 24HH1950T2
Виробники
Romsat
  • Безрамковий дизайн – мінімалістичний стиль, що доповнить будь-який інтер’єр.
  • Яскраве та контрастне зображення – із частотою оновлення 60 Гц покращує деталізацію.
  • Потужний звук – два стереодинаміки по 10 Вт забезпечують чисте та об’ємне звучання.
  • Розширені мультимедійні можливості – вбудований USB-медіаплеєр підтримує фото, відео та музику.
  • Функції PVR та Time Shift – запис телепрограм та відкладений перегляд.
  • Широкі можливості підключення – HDMI, VGA, USB, AV, вихід на навушники.
  • Універсальне використання – підходить для дому, кухні, офісу або дачі.
Чітке зображення та якісна матриця
Потужний звук
Функціональні можливості
Зручне підключення
  • 1х HDMI – для підключення приставок чи консолей.
  • 2х USB – для перегляду мультимедійного контенту.
  • 1х VGA + PC Audio – можливість використання телевізора як монітора для ПК.
  • RF – для під’єднання антени
  • AV та 3,5мм вихід на навушники – для підключення додаткової техніки.
Компактні габарити та легке встановлення
Телевізор має зручні кріплення VESA (100х50 мм), що дозволяють легко встановити його на стіну або розмістити на підставці.
Комплект постачання
  • ТБ
  • Ніжки
  • Пульт дистанційного керування
  • Інструкція
  • Батарейки
VESA
VESA (100х50мм)
Інтерфейси підключення
CI, 1 x HDMI, D-sub, Headphone, Антенний, RGB, 2 x USB, Аудіовхід, AV
Вага з підставкою
1.9 кг
Контрастність
3500:1
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
відсутня
Підтримувані формати
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
540 х 320 х 65 мм
Розміри з підставкою
540 х 370 х 180 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
SECAM, PAL
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
без інтернету, LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
7mc
Частота розгортки панелі
60Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
24"