Телевізор Samsung QE50Q80DAUXUA
Виробники
Samsung
Технологія повноматричного підсвічування
Надтонкий контраст глибоких чорних та чистих білих кольорів
Процесор Neural Quantum 4K
Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer
Глибина сприймається так, як її обробляє око.
Smart Hub
Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Технологія Quantum HDR+
Враження як у кінотеатрі з ширшим діапазоном контрастності
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам.
Мільярд відтінків кольорів завдяки квантовим точкам
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator Turbo+
Винятковий ігровий досвід у 4K при 120 Гц
Технологія FreeSync Premium Pro
Без розривів, без зависань, HDR-ігри з низькою затримкою
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, CI+, S/PDIF, 2 x USB, 1 x RJ-45
Вага без підставки
13.6 кг
Вага з підставкою
18.2 кг
Енергоспоживання
129 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
643.6 x 1114.2 x 47.8 мм
Розміри з підставкою
705.9 x 1114.2 x 237 мм
Технології поліпшення зображення
4K AI Upscaling, Supreme UHD Dimming, Direct Full Array, Motion Xcelerator
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
Діагональ екрану
50"