Телевізор Sony KD50X75WL
Виробники
Sony
Захопливі розваги. 4K HDR
Переосмислення зображення. Нове визначення чіткості
Звук із чудовими басами
Bluetooth
так
GPU
4K X-Reality PRO
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, CI+, 4 x HDMI, 2 x USB
Вага з підставкою
12.3 кг
Енергоспоживання
86 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
4K X-Reality PRO
Розміри без підставки
1126 х 653 х 70 мм
Розміри з підставкою
1126 х 718 х 267 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
50"