Телевізор Samsung UE32H5000FUXUA
Виробники
Samsung
Покращений контраст з насиченою темрявою та яскравим світлом
HDR
Точно налаштовані кольори для яскравого, реалістичного зображення
Технологія PurColor
Оцініть, як з більшою глибиною оживають зображення
Покращена контрастність
Приватність захищено
Samsung Knox Security
Перейдіть на інший рівень розваг із Samsung на базі ОС Tizen
ОС Tizen від Samsung
Захоплюючий віртуальний звук, який відстежує дію
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Насолоджуйтеся звуком, оптимізованим для вашого контенту
Адаптивний звук
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Технологія Q-Symphony
Бездоганний вигляд, який покращує ваш простір
Дизайн Slim Look
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, 1 x USB, CI+, 2 x HDMI, Антенний
Вага без підставки
3.8 кг
Вага з підставкою
3.8 кг
Додатково
Samsung Apps, Netflix, Youtube.com, Megogo, Google Cast
Енергоспоживання
60 Вт
Контрастність
Mega Contrast
Органи управління
пульт TM1240A
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Розміри без підставки
733.2 x 438.9 x 72.2 мм
Розміри з підставкою
733.2 x 451.8 x 117.3 мм
Технології поліпшення зображення
Micro Dimming Pro, Contrast Enhancer, Bixby, HDR 10+, OTS Lite, Q-Symphony
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
32"