Телевізор Samsung QE50Q8FAAUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Режим штучного інтелекту
Адаптивний звук+
Генеративні шпалери
Q4 AI Processor
Quantum Dot
Colour Booster Pro
Quantum HDR+
PANTONE Validated
Збільшення роздільної здатності 4K
Ігровий центр
Motion Xcelerator
Автоматичний ігровий режим зі AI
Ігрова панель
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Нескінченний безкоштовний контент
Art Store
Samsung TV Plus
Samsung Knox Security
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальні жести
Режим енергозбереження зі AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Караоке
AirSlim
Елегантний тонкий дизайн, який ідеально вписується в стіну.
Регульована підставка
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
S/PDIF, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, Антенний, 3 x HDMI
Вага без підставки
10.8 кг
Вага з підставкою
11.2 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Netflix, Samsung Apps, Google Cast
Енергоспоживання
57 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри з підставкою
1118.3 x 701.5 x 238.6 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Dual LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
Діагональ екрану
50"