Телевізор Samsung QE55QN90FAUXUA
Виробники
Samsung
Найяскравіший 4K-телевізор без відблисків, що ідеально підходить для залитих сонцем приміщень
Найпередовіший процесор 4K AI
Без відблисків
Нео Квантовий HDR+
Motion Xcelerator 165 Гц
Dolby Atmos
Звук відстеження об'єктів+
Нескінченний безкоштовний контент / One UI Tizen
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 4 x HDMI, Component, Headphone, CI, Антенний, CI+, 2 x USB, 1 x RJ-45
Вага без підставки
17.7 кг
Вага з підставкою
20.6 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Google Play, Netflix, Vimeo, Apple AirPlay
Енергоспоживання
76 Вт
Контрастність
Quantum Matrix Technology Plus
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor
Розміри з підставкою
1227.4 x 768.2 x 237 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, Mini LED - телевізор, NeoQLED, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55"