Телевізор Vinga S32HD26BWEB
Виробники
Vinga
Ідеальний телевізор для вашого дому
Вражаюче зображення з HDR
Мультимедійні можливості
Різноманіття підключень
Якісний звук та стильний дизайн
Завдяки потужним динамікам із загальною потужністю 20 Вт, цей телевізор наповнює вашу кімнату чистим, об'ємним звуком, що створює повний ефект присутності. Телевізор виконаний у стильному мінімалістичному дизайні, який підійде до будь-якого інтер'єру.
Легкість встановлення
Телевізор підтримує стандарт кріплення VESA (100х100 мм), що спрощує його встановлення на стіну та дозволяє економити простір у вашому приміщенні.
Сучасні тюнери для всіх форматів
Bluetooth
так
CPU
ARM CA55 Quad Core 1.4GHz
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
GPU
Mali G31 MP2 950MHz
VESA
VESA (100х100мм)
Інтерфейси підключення
1 x AV IN, S/PDIF, 2 x Супутниковий вхід, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, Headphone, 3 x HDMI
Вага без підставки
3 кг
Вага з підставкою
3.2 кг
Енергоспоживання
55 Вт
Контрастність
1200:1
Підтримка Smart TV
так
Підтримувані формати
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Mali G31 MP2
Розміри без підставки
719 х 422 х 64 мм
Розміри з підставкою
719 х 473 х 180 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
NTSC, PAL
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
7mc
Частота розгортки панелі
60Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"