Телевізор Vinga S65UHD25BWEB
Виробники
Vinga
Більше можливостей завдяки Smart TV
  • дивіться онлайн улюблені шоу в зручний для вас час;
  • переглядайте унікальний відеоконтент на сервісах Divan TV, Netflix, YouTube, Megogo;
Насолоджуйтесь переглядом контенту в 4К якості
Чіткість зображення
Стандартне та зручне кріплення
Вбудований універсальний тюнер
Розширений функціонал завдяки webOS
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 1 x RJ-45, Аудіовхід, 1 x оптичний аудіо, 3 x HDMI, CI+, Антенний, Headphone
Вага без підставки
16.7 кг
Вага з підставкою
16.9 кг
Енергоспоживання
150 Вт
Контрастність
5000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Процесор зображення
ARM Cortex
Розміри без підставки
1446 x 830 x 76 мм
Розміри з підставкою
1446 x 902 x 270 мм
Технології поліпшення зображення
4K Upscaling, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
8mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
65"