Телевізор Samsung QE65S85FAEXUA
Виробники
Samsung
Bixby
Режим AI
Adaptive Sound Pro
Догляд за домашніми тваринами
Процесор NQ4 AI Gen2
4K AI Upscaling
PANTONE Validated
OLED
Real Depth Enhancer
Colour Booster Pro
Auto HDR Remastering
HDR Brightness Optimiser
Motion Xcelerator 120Hz
Gaming Hub
AI Auto Game mode
FreeSync Premium
Auto Low Latency Mode (ALLM)
Game Bar
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Active Voice Amplifier Pro
Samsung Daily+
Samsung Knox Security
SmartThings
Універсальний жест
Режим енергозбереження AI
Швидке дистанційне керування
Режим аудіо 360
Дизайн металевої фоторамки
Пульт SolarCell
Контурний дизайн
Аудіо субтитри
Сонячний пульт дистанційного керування
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI+, Антенний, Headphone, Component, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, 4 x HDMI, S/PDIF
Вага без підставки
17.4 кг
Вага з підставкою
17.8 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Google Play, Netflix, Vimeo, Apple AirPlay
Енергоспоживання
98 Вт
Контрастність
Self-illuminating Pixels
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1446.6 x 829.7 x 33.9 мм
Розміри з підставкою
1446.6 x 897.8 x 263.3 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, OLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C, аналоговий
Частота розгортки панелі
100 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
65"